2018/2019

   

Výsledky sobota 16.února 2019

Výsledky sobota 2.února 2019

Výsledky sobota 20.ledna a 26.ledna 2019

 Výsledky sobota 5.ledna 2019

 Výsledky sobota 5.prosince 2018

Konečná Tabulka


 
Tým Z V VP/N PP/N P Skóre B
1 Mighty Riders Kladno 10 9 1 0 0 103:16 29
2 Diablo Beroun 10 6 0 1 3 56:38 19
3 HC Lemra Nižbor 10 6 0 0 4 53:46 18
4 Žlubinec Kings 10 5 0 0 5 38:36 15
5 Coyotes Hýskov 10 3 0 0 7 29:52 9
6 Hbc Fretky 10 0 0 0 10 22:109 0

 

Celkové Bodování

 
Příjmení a Jméno Tým góly asist body trest minuty Vyšší trest
1 Gotthard Bohumil (Riders) 40 33 73 1
 
2 Schnaubelt Milan (Diablo) 24 13 37 1
 
3 Hrabár Jiří (Riders) 20 15 35 2
 
4 Kubr David (Riders) 18 13 31 4
 
5 Reichel Jiří (Žlubinec) 16 5 21 1
 
6 Mičko Jan (Diablo) 11 10 21 2
 
7 Dvořák Jiří (Diablo) 12 8 20
 

 
8 Kohout Martin (Riders) 10 10 20 1
 
9 Podráský Marek (Riders) 10 9 19
 

 
10 Lukeš Jan (Žlubinec) 5 13 18
 

 
11 Novák Roman (Lemra) 9 8 17 1
 
12 Matys Dan (Lemra) 10 4 14 2
 
13 Sevald Ondřej (Lemra) 6 7 13 3
 
14 Hampl Lukáš (Coyotes) 10 2 12
 

 
15 Dědek Zdeněk (Fretky) 8 4 12 3
 
16 Matějka Filip (Lemra) 7 5 12 1
 
17 Taufer Matěj (Lemra) 6 4 10 9 1xOT
18 Krásl Jan (Lemra) 6 3 9 4
 
19 Kohout Marek (Lemra) 4 5 9 1
 
20 Šíma Radek (Diablo) 4 5 9
 

 
21 Němeček Michal (Lemra) 3 6 9 2
 
22 Javůrek Michal (Coyotes) 2 6 8
 

 
23 Volf David (Riders) 2 6 8 1
 
24 Beneš Ondřej (Riders) 3 4 7
 

 
25 Opata Jan (Fretky) 3 4 7
 

 
26 Říha Petr (Žlubinec) 6 0 6 3
 
27 Hausler Jan (Žlubinec) 4 2 6
 

 
28 Madeja Jan (Fretky) 4 2 6
 

 
29 Vrkoč Lukáš (Diablo) 4 2 6
 

 
30 Novotný Michal (Diablo) 3 3 6
 

 
31 Slabý Pavel (Coyotes) 4 1 5
 

 
32 Šíma Tomáš (Coyotes) 4 1 5 1
 
33 Mervinský Lukáš (Diablo) 1 4 5
 

 
34 Bendl Ladislav (Coyotes) 3 1 4 3
 
35 Hrkalová Katka (Fretky) 3 1 4 1
 
36 Nistor David (Coyotes) 3 1 4 2
 
37 David Stanislav (Diablo) 2 2 4 1
 
38 Šmatlaková Michaela (Fretky) 2 2 4
 

 
39 Hottmar Josef (Žlubinec) 2 1 3 2
 
40 Molnar Jakub (Coyotes) 2 1 3 1
 
41 Melč David (Coyotes) 1 2 3 1
 
42 Svoboda Jiří (Žlubinec) 1 2 3
 

 
43 Bureš Jakub (Žlubinec) 2 0 2
 

 
44 Vozdecký Víta (Lemra) 1 1 2 1
 
45 Balek Jakub (Coyotes) 0 2 2 2
 
46 David Martin (Diablo) 0 2 2
 

 
47 Hájek Filip (Riders) 0 2 2
 

 
48 Patzenhauer (Lemra) 0 2 2 2
 
49 Sevaldová Iva (Fretky) 0 2 2 3
 
50 Hoffman Lukáš (Fretky) 1 0 1
 

 
51 Mazancová Martina (Fretky) 1 0 1 2
 
52 Nájmeník Marcel (Žlubinec) 1 0 1
 

 
53 Truksa Ivan (Lemra) 1 0 1
 

 
54 Urban Petr (Žlubinec) 1 0 1
 

 
55 Foukal Petr (Diablo) 0 1 1
 

 
56 Huml Lukáš ml. (Žlubinec) 0 1 1
 

 
57 Ježek František (Lemra) 0 1 1 7 1xOT
58 Kosinova (Fretky) 0 1 1
 

 
59 Krbec Marek (Žlubinec) 0 1 1
 

 
60 Macák Marek (Coyotes) 0 1 1 1
 
61 Pangerlová Natalie (Fretky) 0 1 1
 

 
62 Piešťanský Michal (Fretky) 0 1 1 1
 
63 Stehlík David (Coyotes) 0 1 1 1
 
64 Sýkora Milan (Coyotes) 0 1 1
 

 
65 Švec Jakub (Coyotes) 0 1 1