Bodovaní  1988 - 2016

 

v tabulce bodování jsou všechny ročníky střelců, v asistencích chybí ročník 02/03

 klikni na góly popř. asistence

v kolonce týmy jdou zleva do prava, tak jak hráč nastoupil do ligy a v průběhu ročníků přestupoval


 
Tým Příjmení a Jméno Góly Asistence Body
1 Buštěh/Lemra/Riders/Sokol/Riders Gotthard Bohumil 414 201 615
2 Jun/Žlub/Lem/Žlubinec Manda Radek 183 165 348
3 Tygři/Sokol/Lemra Hučko Pavel 203 88 291
4 Stavba/Jun/Žlub/Lemra/Žlubinec Fortuník Miroslav 145 136 281
5 Benetton/Lemra Němeček Michal 144 98 242
6 Diablo/Žlub/Diablo Dvořák Jiří 150 89 239
7 Žlubinec/Sokol Matějka Pavel 109 116 225
8 Žlub/Lemra/Žlubinec Lukeš Jan 125 90 215
9 Žloukovice/Lemra Kocourek 137 75 212
10 Tygři/Sokol/Perun/Žlubinec Říha Petr 139 72 211
11 Jun/Tygři/Benet/Žlubinec Krubner J. 103 104 207
12 Tygři/Benet/Sokol/Žlubinec Janovský Jan 124 74 198
13 Diablo/Riders Kohout Martin 108 87 195
14 Sokol/Riders Kubr David 103 86 189
15 Diablo/Demons/Diablo/Coyotes Mičko Jan 106 76 182
16 Diablo David S. "Pižduch" 91 74 165
17 Stavba/Žlub/Juni/Žlub/Sok/Žlub/Sok/Žlub Boubín Petr 94 70 164
18 Bendik/Dia/Žlub/Diablo Sedláček Petr 100 63 163
19 Demons/Lemra Novák Roman 93 69 162
20 Jun/Dia/Žlub/Lemr/Coyo/Lemra Truksa Ivan 83 71 154
21 Jun/Žlub/Sok/Lem/Žlubinec Veverka Martin 95 58 153
22 Lemra Sevald Ondřej 80 69 149
23 Bušt/Lem/Dem/Per/Dem/Riders/Žlubinec/Riders Podráský Marek 62 87 149
24 Perun/Riders Beneš Ondřej 87 57 144
25 Benetton Lukeš Vlasta 94 37 131
26 Sokol/Riders Růžička Martin 64 66 130
27 Jun/Žlub/Lem/Žlubinec Černý Jiří 60 68 128
28 Žloukovice/Lemra/Žlubinec Hakl Petr 58 58 116
29 Jun/Žlub/Lem/Sok/Žlubinec Foltýn Roman 65 48 113
30 Žloukovice Šturc Jaroslav 76 36 112
31 Zdice/Jun/Benet/Žlub/Sokol/Lemra Kovařík Miroslav 68 44 112
32 Sokol Matějak Petr 65 47 112
33 Žloukovice/Lemra Machulka 61 51 112
34 Demons/Riders/Diablo Novotný Michal 66 43 109
35 Žloukovice Tkadlec Jiří 73 34 107
36 Sokol Matějka Richard 57 46 103
37 Tygři/Benetton Tikovský Jaroslav 66 36 102
38 Jun/Žlub/Sokol Hlaváček Jan 62 36 98
39 Tygři/Sokol/Lemra Beneš V. 52 44 96
40 Diablo Mareš Martin 61 34 95
41 Diablo David Martin 52 43 95
42 Tygři/Sokol Círal Stanislav 49 43 92
43 Diablo/Demons/Diablo Mervinský Lukáš 50 34 84
44 Coyotes Puzder Martin 47 36 83
45 Sokol Dlouhý Karel 52 29 81
46 Sparta/Sokol Fišer Aleš 46 32 78
47 Žlubinec Milfait 48 28 76
48 Sokol/Riders Volf David 28 48 76
49 Benetton Dvořák V. 50 24 74
50 Tygři/Sokol/Lemra Říha Z. 47 27 74
51 Perun Brodan Daniel 39 35 74
52 Stavba/Tygři/Benet/Lemra Jungmann Pavel 38 36 74
53 Sokol/Riders Sirůček Martin 49 19 68
54 Extrém Kladno/Diablo Schnaubelt Milan 42 26 68
55 Coyotes/Sokol/Coyotes Slabý Pavel 44 23 67
56 Benet/Sokol Plešinger Jiří 42 25 67
57 Perun Fortuník Ludvík 38 28 66
58 Tygři/Žlub/Benet Říha Václav 46 19 65
59 Benetton Krátký Pavel 36 29 65
60 Vikings/Coyotes/Demons/Žlubinec Svoboda Jiří 47 17 64
61 Coyotes/Sokol/Diablo/Coyotes Sládek Václav 33 31 64
62 Jun/Benet/Žlub/Tygři/Jun Lettl J. ml. 27 37 64
63 Pražský Pepíci Hnízdil Daniel 40 20 60
64 Bendik/Sokol/Diablo Maleček Pavel 28 31 59
65 Perun/Diablo Říha Jan 31 27 58
66 Lemra Matějka Filip 29 28 57
67 Pražský Pepíci Skramužský Marek 28 29 57
68 Žlub/Sokol/Lemra Krotil M. 39 17 56
69 Buštěh/Dem/Perun/Dem/Riders Šmíd Jindřich 33 23 56
70 Bendik/Sokol Křesťan Radek 31 22 53
71 Demons/Diablo Lašek Tomáš 28 25 53
72 Diablo Beneda Tomáš 25 28 53
73 Sokol/Benetton Koller František 30 20 50
74 Benet/Žlub/Benet Reichel J. 32 17 49
75 Sokol/Žlubinec Malý Jan 34 12 46
76 Benetton Hybš V. 14 32 46
77 Pražský Pepíci Zahálka Aleš 23 22 45
78 Jun/Žlub/Benetton/Žlubinec Veverka Vladimír 27 16 43
79 Perun/Riders/Perun/Diablo Urban Václav 22 21 43
80 Tygři/Žloukovice Svoboda Z. 21 21 42
81 Coyotes Bušek Roman 30 11 41
82 Diablo Zýka Daniel 23 18 41
83 Buštěh/Sokol/Riders Borč Luboš 28 11 39
84 Jun/Tygři/Sokol Dvořák K ml. 25 14 39
85 Coyotes Pergl Michal 22 17 39
86 Sokol/Riders Pospíšil Martin 16 23 39
87 Žlubinec Hynek 22 16 38
88 Žlubinec/Sokol Svoboda Petr 18 20 38
89 Pražský Pepíci Krček Michal 17 21 38
90 Žloukovice Lulák Z. 13 25 38
91 Hořovice Svoboda F. 26 11 37
92 Buštěhrad Bercík Jan 18 19 37
93 Jun/Diablo Šlehober Libor 25 11 36
94 Žlubinec Bureš Jakub 25 11 36
95 Žlubinec Bína Marek 22 13 35
96 Hořovice Šťastný D. 23 11 34
97 Sokol Malý Jar. 20 14 34
98 Sparta Měrka Milan 20 14 34
99 Žlubinec Vach 22 11 33
100 Žlubinec Vyskočil Š. 17 16 33
101 Pražský Pepíci Zápotocký Marek 15 17 32
102 Žlubinec Zuziak Pavel 22 9 31
103 Tygři/Lemra Janovský Jiří 22 8 30
104 Lemra/Vikings Krásl Jakub 21 9 30
105 Demons Beroun Fišer Ladislav 20 10 30
106 Demons/Vikings Hampl Lukáš 19 11 30
107 Buštěhrad/Lemra Duras Dušan 9 20 29
108 Coyotes David Miloš 17 11 28
109 Sparta Vondráček Milan 16 12 28
110 Sokol Barták Stanislav 15 13 28
111 Riders Kohout Marek 13 15 28
112 Žlubinec Kajer Roman 12 16 28
113 Benet/Sokol Vajdl Zdeněk 19 8 27
114 Hořovice Bakule 15 12 27
115 Žloukovice Lenický 15 12 27
116 Cosmos/Stavba Malý M. 15 12 27
117 Perun/Coyotes Stehlík David 14 13 27
118 Perun/Diablo Smrčka Milan 12 15 27
119 Benetton/Perun Bauer Petr 20 6 26
120 Demons Beroun Pánek Robert 18 8 26
121 Pražský Pepíci Beck Bedřich 18 8 26
122 Sparta Čermák Jiří 13 13 26
123 Záluží Lapáček R. 13 13 26
124 Perun Bauer Zdeněk 10 16 26
125 Diablo Lejček Aleš 16 9 25
126 Lemra Tvarůžek Martin 10 15 25
127 Demons Beroun Klaus Roman 19 4 23
128 Lemra Dubský Jakub 13 10 23
129 Sokol/Benett/Lemra/Sokol Lébr David 12 11 23
130 Perun Heroudek Jiří 17 5 22
131 Diablo David Michal 15 7 22
132 Juniors/Tygři Šerý 15 7 22
133 Tygři/Benetton Hlaváček Martin 14 8 22
134 Sparta/Sokol Olič Pavel 14 8 22
135 Juniors Gasperotti ml. 13 9 22
136 Benetton Lukeš Josef 12 9 21
137 Vikings/Diablo/Dem/Diablo Divín Zdeněk 11 10 21
138 Coyotes/Demons Jílek František 9 12 21
139 Coyotes Koláčný Jan 8 13 21
140 Perun/Žlubinec Hrabár Jiří 8 13 21
141 Stavba Fišer 17 3 20
142 Benetton Lukeš Vladislav 13 7 20
143 Vikings/Diablo Smejkal Jaroslav 10 10 20
144 Buštěhrad Vosyka Tomáš 9 11 20
145 Sokol Lev Lukáš 17 2 19
146 Stavba Křivohlavý 16 3 19
147 Žlubinec Krotil Stanislav 11 8 19
148 Diablo Šíma Radek 10 9 19
149 Žlubinec Vyskočil Tomáš 9 10 19
150 Diablo Valenta Pavel 13 5 18
151 Buštěhrad/Demons Příhoda Daniel 10 8 18
152 Sokol Řehák 10 8 18
153 Coyotes Černý Vlastislav 9 9 18
154 Demons Beroun Exner Jakub 9 9 18
155 Demons Beroun Hoskovský Jan 14 3 17
156 Stavba/Jun Kotfríd 13 4 17
157 Záluží Ďuriš M. 12 5 17
158 Juniors Kramata 12 5 17
159 Stavba Čermák 10 7 17
160 Demons/Diablo Ficnar Jaroslav 10 7 17
161 Sokol Císař 15 1 16
162 Cosmos/Stavba Sevald J. 13 3 16
163 Cosm/Stavba Hlaváček Z. 11 5 16
164 Lemra Pospíšil Jan 10 6 16
165 Žloukovice Hrubý M. 9 7 16
166 Demons/Perun Pánek Patrik 9 7 16
167 Záluží/Hořovice Vašák J. 9 7 16
168 Tygři Korytenský 7 9 16
169 Jun/Vikings/Demons/Vikings Schovanec Daniel 11 4 15
170 Diablo Masopust 10 5 15
171 Demons Beroun Láznička David 9 6 15
172 Jun/Sok/Tygři Soukup Ondřej 9 6 15
173 Žlubinec Gasperotti st. 8 7 15
174 Žlub/Stavba/Tygři/Sok Chaloupka 6 9 15
175 Hořovice Jelínek 6 9 15
176 Pražský Pepíci Zeman Martin 11 3 14
177 Coyotes Hlíza Jan 5 9 14
178 Hořovice Svoboda M. 5 9 14
179 Sparta Kloček Miroslav 4 10 14
180 Benetton Regner J. 11 2 13
181 Hořovice Čech R. 8 5 13
182 Sparta Kučera Ondřej 8 5 13
183 Lemra Truksa Jan 8 5 13
184 Sokol Zvonař David 8 5 13
185 Diablo Frajer Martin 6 7 13
186 Coyotes/Demons Konvalinka František 6 7 13
187 Záluží Zadina J. 5 8 13
188 Extrém Kladno Jelínek Tomáš 3 10 13
189 Lemra Matys Daniel 9 3 12
190 Diablo Osmančík Jiří 8 4 12
191 Hokejka Praha Regner 8 4 12
192 Hokejka Praha Štekl 8 4 12
193 Extrém Kladno Prokop Jan 7 5 12
194 Benetton Dimitrov 6 6 12
195 Sokol Kropáč Zdeněk 6 6 12
196 Vikings/Diablo Svoboda Tomáš 6 6 12
197 Perun Šnaidauf Ondřej 5 7 12
198 Extrém Kladno Gierczynski Jan 4 8 12
199 Hokejka Praha Navrátil 10 1 11
200 Tygři Reichel L. 10 1 11
201 Perun/Demons Hrachovina Jiří 8 3 11
202 Záluží Laube Z. 8 3 11
203 Lemra Tvarůžek Ondřej 8 3 11
204 Hokejka Praha Mihal 7 4 11
205 Sparta Kačer Pavel 6 5 11
206 Buštěhrad/Riders Kofroň Petr 6 5 11
207 Sokol Náprstek Vladimír 6 5 11
208 Sokol Ogurčák Petr 6 5 11
209 Diablo Randa Lukáš 6 5 11
210 Sokol Saska Pavel 6 5 11
211 Zdice Novák P. 9 1 10
212 Jun/Benet/Žlub Hotařík Jaroslav 8 2 10
213 Extrém Kladno Kasner Michal 8 2 10
214 Coyotes Čeněk Jan 7 3 10
215 Demons Beroun Zuska Lukáš 7 3 10
216 Jun/Benett/Žlouk Borna Oldřich 6 4 10
217 Pražský Pepíci Swadosch Michal 6 4 10
218 Vikings/Demons/Vikings Hampl Karel 5 5 10
219 Sokol Veselý Jakub 5 5 10
220 Pražský Pepíci Hnízdil Michal 5 5 10
221 Buštěhrad Buzek Michal 4 6 10
222 Pražský Pepíci Sládek David 3 7 10
223 Sparta Vršek Jaroslav 1 9 10
224 Sparta Janeček Luboš 7 2 9
225 Bendik Beroun Říha R. 6 3 9
226 Žloukovice Trejbal 6 3 9
227 Coyotes Zelenka Martin 6 3 9
228 Žlubinec Hausler Jan 6 3 9
229 Hořovice Heinz 5 4 9
230 Žlubinec Lettl J. st. 5 4 9
231 Sokol/Juniors Urbánek 5 4 9
232 Lemra Tlustý Miroslav 5 4 9
233 Lemra Bartolen Tomáš 5 4 9
234 Diablo Komenda Jan 4 5 9
235 Demons Beroun Huňáček Tomáš 3 6 9
236 Hokejka Praha Šihlart 3 6 9
237 Sokol Nedvěd Martin 7 1 8
238 Traktors Praha/Diablo Chaloupka Jan 6 2 8
239 Benetton Glazunov 5 3 8
240 Zdice Mol A. 5 3 8
241 Coyotes Nájemník Marcel 5 3 8
242 Sokol Koller Rudolf 4 4 8
243 Sokol Ludvík 4 4 8
244 Hořovice Mojžíš D. 4 4 8
245 Vikings Beneš Karel 3 5 8
246 Demons Beroun Kadlec Martin 2 6 8
247 Coyotes Hottmar Josef 2 6 8
248 Sparta Haisman Pavel 1 7 8
249 Sokol Hájek Filip 0 8 8
250 Traktors Praha Kubát P. 7 0 7
251 Zdice Pavlis V. 7 0 7
252 Vikings Gracias Jakub 6 1 7
253 Tygři Masopust 5 2 7
254 Sokol Uher Roman 5 2 7
255 Jun/Sokol Wild 5 2 7
256 Extrém Kladno Křapáček Jiří 5 2 7
257 Bendik Beroun Krupa 4 3 7
258 Lemra Vacek Jan 4 3 7
259 Extrém Kladno Pospíšil Milan 4 3 7
260 Záluží Valo D. 3 4 7
261 Extrém Kladno Haisman Jakub 3 4 7
262 Vikings/Coyotes Gabriel Michal 2 5 7
263 Coyotes Majer Pavel 2 5 7
264 Pražský Pepíci Dubovský Luboš 2 5 7
265 Hořovice Anýž 1 6 7
266 Lemra Ježek František 1 6 7
267 Traktors Praha Zadák 6 0 6
268 Traktors Praha Douša B. 6 0 6
269 Traktors Praha Kabát 6 0 6
270 Buštěhrad Lauber Jiří 5 1 6
271 Juniors Neumann 5 1 6
272 Coyotes Jungman Lukáš 5 1 6
273 Pražský Pepíci Chmel Tomáš 5 1 6
274 Perun Klečka Ivan 4 2 6
275 Záluží Moutelík L. 4 2 6
276 Vikings Vlach 4 2 6
277 Lemra Slanina Libor 4 2 6
278 Diablo Sevaldová Iva 4 2 6
279 Pražský Pepíci Adam Petr 4 2 6
280 Hokejka Praha Mareš L. 3 3 6
281 Záluží Zoubek M. 3 3 6
282 Lemra Stuchlík 2 4 6
283 Žlubinec Ježek 1 5 6
284 Traktors Praha Tyburec 5 0 5
285 Tygři Fortuník R. 4 1 5
286 Diablo Fulín Jan 4 1 5
287 Bendik Beroun Liberský 4 1 5
288 Hokejka Praha Tichý 4 1 5
289 Lemra Hromasová Anna 3 2 5
290 Demons Beroun Piler Josef 3 2 5
291 Demons Beroun Týř Dominik 3 2 5
292 Zdice Zadák M. 3 2 5
293 Lemra Bláha Daniel 2 3 5
294 Perun Calda Jiří 2 3 5
295 Demons Beroun Kolowrat Jan 2 3 5
296 Sokol Krob 2 3 5
297 Sokol Rudovský 2 3 5
298 Extrém Kladno Schneider David 2 3 5
299 Coyotes Funda Marcel 1 4 5
300 Žlubinec Urban Petr 1 4 5
301 Traktors Praha Heral (Tra. 4 0 4
302 Perun Kadeřábek Jan 4 0 4
303 Vikings Bureš 3 1 4
304 Bendik/Žloukovice Pech 3 1 4
305 Stavba Cesar 2 2 4
306 Hořovice Duriš 2 2 4
307 Coyotes Hanzelka 2 2 4
308 Bendik Beroun Kubát 2 2 4
309 Perun Lukeš Antonín 2 2 4
310 Jun Lulák 2 2 4
311 Hořovice Mojžíš M. 2 2 4
312 Sokol/Perun Skryja Jiří 2 2 4
313 Bendik Beroun Šlégr J. 2 2 4
314 Extrém Kladno Adámek Petr 2 2 4
315 Extrém Kladno/Diablo Pecinovský 2 2 4
316 Coyotes Nájemník Jan 2 2 4
317 Zdice/Jun/ Černý V. 1 3 4
318 Demons Beroun Foukal Petr 1 3 4
319 Demons Hrkalová Katka 1 3 4
320 Demons/Diablo Kuba Jiří 1 3 4
321 Zdice Lojek T. 1 3 4
322 Stavba Sevald Z. st 0 4 4
323 Traktors Praha David J. 3 0 3
324 Traktors Praha Dorl 3 0 3
325 Sokol Jirátko Radek 3 0 3
326 Diablo Křišťál 3 0 3
327 Žlubinec Mazancová Martina 3 0 3
328 Hořovice Mrkáček 3 0 3
329 Bendik Beroun Novák 3 0 3
330 Traktors Praha Poberejko 3 0 3
331 Traktors Praha Pšenička 3 0 3
332 Traktors Praha Rossa 3 0 3
333 Vikings Schnaider 3 0 3
334 Záluží Švarc P. 3 0 3
335 Buštěhrad Zíma Zbyněk 3 0 3
336 Lemra Kříž Jakub 3 0 3
337 Bendik Beroun Benák Petr 2 1 3
338 Diablo Čadský Michal 2 1 3
339 Perun Filip David 2 1 3
340 Diablo Komenda Petr 2 1 3
341 Cosm/Stavba Kravec 2 1 3
342 Buštěhrad Michálek Marek 2 1 3
343 Hořovice Přibyl 2 1 3
344 Tygři Říha P. ml. 2 1 3
345 Hořovice Šťastný S. 2 1 3
346 Hořovice Tráva 2 1 3
347 Žlub/Sokol Vaniček 2 1 3
348 Sparta Feťko Martin 1 2 3
349 Sokol Hoffman 1 2 3
350 Vikings/Diablo Huml Lukáš 1 2 3
351 Hokejka Praha Maryška 1 2 3
352 Bendik Beroun Pošmurný 1 2 3
353 Perun Rendla Jaroslav 1 2 3
354 Jun Schovanec Tomáš 1 2 3
355 Pražský Pepíci Žemlička Vojtěch 1 2 3
356 Coyotes Bakule Matouš 1 2 3
357 Diablo Suk Marek 1 2 3
358 Žlubinec Šmatlák Roman 1 2 3
359 Coyotes Čejka 0 3 3
360 Coyotes Sklenička Jiří 0 3 3
361 Perun Balek Jakub 2 0 2
362 Hořovice Benda 2 0 2
363 Buštěhrad Brejcha Jaroslav 2 0 2
364 Hokejka Praha Dobroruka 2 0 2
365 Lemra Fišer David 2 0 2
366 Hořovice Grintevič 2 0 2
367 Bendik Beroun Král 2 0 2
368 Demons Beroun Kroka Marek 2 0 2
369 Benetton Langmajer J. 2 0 2
370 Perun Levec Jan 2 0 2
371 Traktors Praha M.Douša (Tra.) 2 0 2
372 Cosmos Mašek M. 2 0 2
373 ???? Moravanský 2 0 2
374 Žlubinec Zíta 2 0 2
375 Extrém Kladno Vondrák Daniel 2 0 2
376 Perun Baleka Ondřej 1 1 2
377 Buštěhrad Buzek Jan 1 1 2
378 Buštěhrad Cikánová Martina 1 1 2
379 Cosmos Filip 1 1 2
380 Sparta Hora 1 1 2
381 Sokol Hořava Petr 1 1 2
382 Vikings Jánský Jiří 1 1 2
383 Demons Koubík Miroslav 1 1 2
384 Benetton Krubner R. 1 1 2
385 Vikings Roučka Václav 1 1 2
386 Stavba Sevald Z. ml. 1 1 2
387 Záluží Sklenář J. 1 1 2
388 Hořovice Smetana 1 1 2
389 Zdice Stádník L. 1 1 2
390 Coyotes Slabý Daniel 1 1 2
391 Coyotes Čauder Jiří 1 1 2
392 Sparta Hanzal Karel 0 2 2
393 Diablo Hipča Martin 0 2 2
394 Coyotes Hlinovský 0 2 2
395 Záluží Hradský 0 2 2
396 Žloukovice Kolčava D. 0 2 2
397 Benetton Krumpholc 0 2 2
398 Zdice Merhout D. 0 2 2
399 Demons Beroun Omrai Roman 0 2 2
400 Lemra Ostereicher Martin 0 2 2
401 Benetton/Žlubinec Pelcman Antonín 0 2 2
402 Riders Oplt Libor 0 2 2
403 Traktors Praha Aleš 1 0 1
404 Sparta Černý Jaroslav 1 0 1
405 Hokejka Praha Dvořák 1 0 1
406 Diablo Humlová Věra 1 0 1
407 Traktors Praha J.Čermák 1 0 1
408 Cosmos Jelínek 1 0 1
409 Traktors Praha Jonák (Tra.) 1 0 1
410 Juniors Kozák 1 0 1
411 Benetton Krátký L. 1 0 1
412 Záluží Kubricht 1 0 1
413 Perun Kupka Karel 1 0 1
414 Coyotes Landa 1 0 1
415 Vikings Lev Jiří 1 0 1
416 Vikings Linhart Milan 1 0 1
417 Zdice Lukavský V. 1 0 1
418 Traktors Praha M.Masopust (Tra.) 1 0 1
419 Diablo Machač 1 0 1
420 Sokol Nejepsa M. 1 0 1
421 Sokol Paclt Jakub 1 0 1
422 Sokol Panenka 1 0 1
423 Žloukovice Řípa 1 0 1
424 Demons Beroun Šafra Pavel 1 0 1
425 Vikings Šlégr T. 1 0 1
426 Perun Štanc David 1 0 1
427 Perun Tymeš Marek 1 0 1
428 Sokol Vendera 1 0 1
429 Žloukovice Veselý 1 0 1
430 Vikings Vrchlavský 1 0 1
431 Hořovice Vyskočil 1 0 1
432 Sparta Adamov Roman 0 1 1
433 Žloukovice Bálek 0 1 1
434 Zdice Bílek J. 0 1 1
435 Vikings Čeřovský 0 1 1
436 Benetton Ditrich 0 1 1
437 Coyotes Eštok 0 1 1
438 Lemra Hála Jakub 0 1 1
439 Coyotes Hlaváček 0 1 1
440 Lemra Hlaváček Roman 0 1 1
441 Demons Beroun Holeček Lukáš 0 1 1
442 Žloukovice Hoskovský Tomáš 0 1 1
443 Hokejka Praha Hunyadi 0 1 1
444 Vikings Chaloupka 0 1 1
445 Perun Jelínek David 0 1 1
446 Stavba Jílek 0 1 1
447 Vikings Kadlec 0 1 1
448 Žloukovice Klíma 0 1 1
449
 
Knotek 0 1 1
450 Záluží Kočka J. 0 1 1
451 Záluží Krbeček 0 1 1
452 ??? Křesťan M. 0 1 1
453 Bendik Beroun Křesťan st. 0 1 1
454 Stavba Kutchan 0 1 1
455 Riders Lašek Petr 0 1 1
456 Coyotes Lemon 0 1 1
457 Hořovice Malec 0 1 1
458 Benetton Přidal 0 1 1
459 Lemra Reichl Jiří ml. 0 1 1
460 Buštěhrad Schram 0 1 1
461 ??? Schuller 0 1 1
462 Perun Skryja Jan 0 1 1
463 Cosmos Svoboda V. 0 1 1
464 Hokejka Praha Šanovec 0 1 1
465 Diablo Šlehober D. 0 1 1
466 Hokejka Praha Taussig 0 1 1
467 Žlubinec Čupori Marián 0 1 1
468 Extrém Kladno Keimar Jaroslav 0 1 1
469 Pražský Pepíci Sevigny Eric 0 1 1
470 Coyotes Vintr Antonín 0 1 1
471 Coyotes Thomaier Petr 0 1 1
472 Pražský Pepíci Vaníček Michal 0 1 1