Výsledky
PODZIM 1999
SKLÁRNA NIŽBOR AR-JUNGLE FEVER 3:3
B:MATĚJKA PE.,VEVERKA M.,ZUZIAK
SKLÁRNA NIŽBOR-EAGLES ISLAND 5:2
JARO 2000
Hvězda Kladno ,D" -Sklárna Nižbor 1:9 (0:4, 0:3, 1:2)
B/a: 3:11 Muzika, 4:12 Fortuník M. (Foltýn), 9:30 Zuziak (Foltýn), 11:30 Matějka Pe. (Černý J.), 17:42 Zuziak (Foltýn), 18:51 Lukeš J. (Matějka Pe., Muzika), 20:31 Zuziak (Fortuník M.), 32:40 Zuziak (Fortuník M., Foltýn), 34:20 Zuziak (Fortuník M., Foltýn)
Vyloučení: 1:3
Sestava: Krubner – Matějka Pe., Foltýn, Zuziak, Fortuník M., Manda, Černý J., Vyskočil, Lukeš J., Muzika, Veverka M.
PPT DELTA - SKLÁRNA NIŽBOR AR 5:7
B:ZUZIAK 3,DLOUHÝ,ČERNÝ,FOLTÝN,HOTAŘÍK
Eagles Island – Sklárna Nižbor 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
B/a: 14:44 Hotařík (Veverka M.), 32:24 Zuziak (Hotařík)
Vyloučení: 3:2
Sestava: Krubner – Fortuník M., Hotařík, Veverka M., Matějka Pe., Černý J., Lukeš J., Muzika, Manda, Vyskočil, Zuziak
Jungle Fever - Sklárna Nižbor 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
B/a: 21:19 Zuziak
Vyloučení: 7:4
Sestava: Vondráček – Matějka Pe., Černý J., Fortuník M., Zuziak, Manda, Vyskočil, Lukeš J., Veverka M., Hotařík, Dlouhý
Sklárna Nižbor – Torpédo Mh 3:3 (1:1, 0:0, 2:1)
B/a: 5:47 Černý J. (Lukeš J.), 29:42 Zuziak (Manda), 32:11 Zuziak (Fortuník M.)
Vyloučení: 3:3
Sestava: Vondráček – Černý J., Fortuník M., Veverka M., Zuziak, Lukeš J., Manda, Vyskočil, Muzika
Sun Devils ,B" – Sklárna Nižbor 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
B/a: 00:51 Fortuník M., 6:10 Lukeš J. (Hotařík), 15:25 Fortuník M., 27:52 Veverka M. (Foltýn)
Vyloučení: 3:4
Sestava: Vondráček – Fortuník M., Foltýn, Veverka M., Manda, Lukeš J., Hotařík, Muzika
Sklárna Nižbor – Nové Strašecí 4:4 (1:1, 1:1, 2:2)
B/a: 3:11 Zuziak (Foltýn), 20:01 Vyskočil, 28:11 Zuziak (Foltýn), 32:25 Zuziak (Foltýn)
Vyloučení: 1:4
Sestava: Krubner – Matějka Pe., Foltýn, Černý J., Fortuník M., Lukeš J., Vyskočil, Manda, Zuziak, Veverka M., Hotařík, Muzika, Dlouhý
Nicht Schiessen – Sklárna Nižbor 1:8 (0:2, 1:2, 0:4)
B/a: 11:18 Lukeš J. (Fortuník M.), 14:57 Matějka Pe. (Lukeš J., Muzika), 19:41 Foltýn (Zuziak), 25:11 Zuziak (Foltýn), 28:20 Zuziak (Foltýn), 28:29 Veverka M. (Foltýn), 31:52 Foltýn (Hotařík)
Vyloučení: 4:1
Sestava – Vondráček – Fortuník M., Matějka Pe., Hotařík, Foltýn, Muzika, Manda, Zuziak, Vyskočil, Lukeš J., Veverka M.
Dynamo Rozdělov – Sklárna Nižbor 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
B/a: 33:15 Dlouhý
Vyloučení: 2:1
Sestava: Vondráček – Fortuník M., Černý J., Matějka Pe., Veverka M., Muzika, Zuziak, Vyskočil, Manda, Foltýn, Dlouhý
Sklárna Nižbor – Bresson Kings 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
B/a: 5:00 Foltýn (Zuziak), 5:27 Manda (Fortuník M.), 13:56 Zuziak (Matějka Pe.), 35:37 Fortuník M. (Zuziak)
Vyloučení: 5:8
Sestava: Vondráček – Matějka Pe., Veverka M., Fortuník M., Foltýn, Zuziak, Lukeš J., Vyskočil, Dlouhý, Manda, Černý J., Hotařík, Muzika
Sklárna Nižbor - Nfc Sparta Kladno 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
B/a: 9:30 Veverka M. (Matějka Pe.), 25:06 Veverka M. (Manda), 33:46 Černý J., 34:29 Dlouhý (Zuziak)
Vyloučení: 1:1
Sestava: Vondráček – Matějka Pe., Veverka M., Fortuník M., Foltýn, Zuziak, Lukeš J., Vyskočil, Dlouhý, Manda, Černý J., Hotařík, Muzika
NIŽBOR - BEER STARS,B" 9:3
B:ZUZIAK 6,FOLTÝN 2,MANDA
PLAY OFF Čtvrtfinále
Bresson Kings – Sklárny Nižbor 2:3
B: Král,. Leopold – Zuziak 2, Muzika
Bresson Kings – Sklárny Nižbor 3:6
B: Vosátka, Král, Kajer – Zuziak 4, Lukeš, Foltýn
Série 0:2
Semifinále
Dynamo Rozdělov – Sklárny Nižbor 5:4 n.p.
B/a: Polcar 2, Karpíšek 2, Fujan, rozhodující nájezd Karpíšek – 0:15 Zuziak (Veverka M.), 15:17 Dlouhý (Zuziak, Matějka Pe.), 20:45 Zuziak, 27:53 Zuziak (Dlouhý)
Vyloučení: 3:3
Sestava: Krubner – Černý J., Fortuník M., Matějka Pe., Veverka M., Hotařík, Zuziak, Dlouhý, Manda, Lukeš J.
Dynamo Rozdělov – Sklárny Nižbor 5:2
B:Fík 2, Fujan 2, Karpíšek – Manda, Zuziak
Série 2:0
All stars „B“ play off 1.kladenské ligy
Vondráček (Nižbor) – Šulík (Dynamo), Král (Bresson) – Prchal (Dynamo), M.Danda (Eagles Island)